Add Me!Close Menu Navigation
Add Me!Open Categories Menu

Avukat Arama Motoru Nedir

Araştırmalara göre internet kullanıcılarının %70′ i ulaşmak istedikleri bilgilere arama motorları üzerinden ulaşmaktadır. Global olarak en popüler arama motoru olan Google verilerine göre Avukat kelimesi Türkiye’den ayda 1000000 kez aranmaktadır.Bu anlamda sadece avukatların aranması için tasarlanmış bir arama motoru, avukatların potansiyel müvekkillerine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşmalarını sağladığı gibi iş hacimlerini ve tanınabilirliklerini gözle görülür bir şekilde arttırır.

Avukat arama motoru teknolojisi dünyada ilk 1995 yılında Amerika Birleşik Devletlerinde kullanılmaya başlandı. Bunu 1998 yılında Almanya takip etti ve şu anda gelişmiş bütün ülkelerde hukuki problemleri olan insanlar avukatlarına internet aracılığı ile ulaşmaktadır. Ülkemizde yürürlükte olan Barolar Birliği Reklam Yasağı Yönetmeliğinden dolayı avukatlar için özel arama motoru teknolojisi hiç bir zaman vatandaşlarımızın ve avukatlarımız hizmetine sunulmamıştı. Bu ihtiyacı gören Brunsia Bilişim Ltd. Şti bütün gelişmiş teknolojik altyapısını kullanarak hem Barolar Birliği Reklam Yasağı Yönetmeliğine %100 uyan hemde arama motoru felsefesini içinde barındıran Avukat24.net avukat arama motorunu geliştirmiştir.

avukat-resim-2

Avukat24.net’in İstanbul Barosu Avukatlarına Sunduğu Başlıca Hizmetler

profil-16 Avukat24.net Profesyonel Avukat Profillerindeki fonksiyonların her biri yaptığımız uzun araştırmalar sonucu avukatlarımızın ihtiyaçlarına yönelik geliştirilmiş, avukatlarımızın potansiyel müvekkilleri ile rahatça iletişe geçmelerini sağlayacak, işlerini kolaylaştırıp zamandan tasarruf etmelerine olanak verecek şekilde geliştirilmiştir. Bunlardan başlıcaları : Geri arama servisi, İletişim formu, Tavsiye et, Profili yazdır, Profili kaydet ve Döküman yükleme servisidir.
 home Barolar Birliği 2011 rakamlarına göre sadece 7982 avukat av.tr uzantılı kurumsal web sayfası kullandığını göz önünde bulundurarak
Profile to web teknolojisi ile Profesyonel Avukat Profiline sahip avukatlarımız istedikleri taktirde profillerini aynı zamanda kurumsal internet sayfaları olarak kullanabilecek şekilde tasarlanmıştır. Bu şekilde hukuk firmanızın daha profesyonel ve kurumsal bir yapıya bürünmesini sağlayabilirsiniz.
KİSİYEOZEL-18 Standart Profesyonel Avukat Profili tasarımını değiştirmek isteyen avukatlarımız şirketimiz bünyesindeki tasarım ofisimizde kendi hukuk firmalarına özel Logo veya profil tasarımı yaptırabilirler. Özellikle hukuk bürosu logosu gibi görseller arama sonuçları sayfasındaki kartvizitlerinizde görüneceğinden avukata ihtiyacı olan kullanıcılar için önemli bir güven unsuru oluşturmaktadır.
 map-10 Google Maps API v3 teknolojisi ile Google AdWords Sertifikasına sahip iş ortağı olarak Profesyone Avukat Profillerimizi en güncel Google haritalarına entegre ettik. Bu sayede avukatlarımızın profillerinideki İletişim sayfasını kullanan her kullanıcı belirledikleri adresten seçtikleri avukata en yakın yol tarifini alabilirler ve lokasyon belirlemede harita görselinin sunduğu bütün avantajları kullanabilirler.
 SEO-20 Google iş ortağı olarak Avukat24.net‘te yayınlanan bütün Profesyonel Avukat Profilleri ve eğer kullanılırsa kurumsal internet sayfaları profesyonel arama motoru optimizasyonları içermektedir. SEO Çalışmalarımıza ek olarak avukatlık ve hukuk alanlarında en çok aranan anahtar kelimeler barındıran çok sayıda domain geliştirdiğimiz özel bir algotirma ile Profesyonel Avukat Profillermizin ve dolayısı ile avukatlarımızın kurumsal internet sayfalarının PageRank değerlerini gözle görülür ir şekilde arttırmaktadır.
 ssl-15  Avukat24.net sisteminde uluslararası en güvenilir şifreleme yöntemi olan
256 bit ssl şifreleme sistemini kullandık. Sözkonusu teknoloji sistemimizdeki bütün proflleride kapsadığından avukatlarımızın kendi profillerine yükledikleri her türlü bilgi, belge ve döküman 3. kişilerin eline geçmemesi garantimiz altındadır.
 HTML5-16 HTML5 teknolojisi ile sistemimizdeki bütün profilleri dinamik olarak tasarladık. Bu sayade sistemimize kayıtlı avukatlar profillerini anlık, kolay bir şekilde güncelleyebilir ve tabletler, cep telefonları
ve pc ler gibi her platformda kolaylıkla yayınlatabilirler. Html5 teknolojisinin bir diğer özelliği ise avukatlarımız profillerinin bütün tarayıcılarda sorunsuz bir şekilde görüntülenmesini sağlamaktır.
 PROFİLWEB-19 Özellikle yurtdışı odaklı çalışan avukatlarımız için Profesyonel Avukat Profillerimiz
Multilingual Teknolojisi ile çok dilli olarak tasarladık. Bu sayede yurtdışından avukatımızın profilinin ziyaret edilmesi durumunda profil direk ziyaret edilen ülkenin ip numarasını filtreleyerek o ülkenin dilinde görünmektedir. örneğin Almanya’dan profilin ziyaret edilmesi durumunda profil almanca görünmektedir.

Bilgilendirme

Bu site avukat24.net alt yapısıdır ve Brunsia Ltd. Şti. Hizmetidir. Sistem hakkında daha fazla bilgi almak icin www.avukat24.net sitesini ziyaret ediniz.

Avukat24.net

Yıldırım Beyazıt Cd. Mor Menekşe Sitesi
A-1 Blok 5/20, 34515
Beylikdüzü / İstanbul

Tel : 0(212) 852 02 90
Mail : info@avukat24.net